Prijava
Get Adobe Flash player
  • PIZS.png

Prijavnice za 2016/17

Prijavnice v PDF za leto 2016/17

Prijavnica igralci .pdf

Prijavnica_za_A-ligo in Ženske .pdf

Prijavnica_za_B in C -ligo.pdf

( klikni na ime za prenos )

Sponzorji

Galerija slik

Obiskovalci

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanes6
mod_vvisit_counterVčeraj77
mod_vvisit_counterTa teden233
mod_vvisit_counterTa mesec2074
mod_vvisit_counterSkupaj138437

Zastave obiskovalcev

Top 5:
Slovenia flag 66%Slovenia (6890)
Unknown flag 31%Unknown (3249)
Austria flag <1%Austria (64)
Germany flag <1%Germany (63)
Croatia/Hrvatska flag <1%Croatia/Hrvatska (50)
10482 obiskovalcev iz 43 držav

Zadnje novice

Rezultati o podiranju

rekorda !

Premagaj Sloveniji

Razpored 2014/15

CENTER - A

1. PK SOVA RAVNE, Trg Svobode 21, Ravne na Koroš.  ,  Jablanšek Franc 068/600-063   Javornik Silvo 070/723-672

2. PK ČUK SANČO, Stari trg 11 Velenje,                                                                                         Primož Jelen 051/428-147

3. PK SOVA VELENJE, Stari trg 35, Velenje                                               Ivo K. 051/835-511    Samir Ibralič 041/247-936

4. PK TIP-TOP, Glavni trg 46, Polzela                                         Igor Bezjak 031/546-067    David Vodovnik 031/252-565   

5. PK KOBRA, Artiče 3, Glogov Brod                                                                                        Branko Kostrevc 041/331-423    

                           

Tekme se igrajo ob petkih ob 19.00 uri- razen PK KOBRA igra ob SREDAH Z VSEMI EKIPAMI! Igra se 501 DO –dvojni zaključek- vseh 17 tekem. Za premestitev tekme se morata ekipi dogovoriti vsaj 7 dni pred tekmo! Igra se na dva aparata.

                              

                               RAZPORED TEKMOVANJ 2014 – 2015

                                                                                                                                                          PROSTI

1. KOLO:  14.11.2014, petek                   3 – 4                    2 - 5  sreda, 12.11.2014                     1

2. KOLO:  28.11.2014, petek                   1 -  2                    5 - 3  sreda, 26.11.2014                     4

3. KOLO:  12.12.2014, petek                   3 - 1                     4 – 5 sreda, 10.12.2014                     2

4. KOLO:  09.01.2015, petek                   1 - 4                     2 – 3 (oba petek)                                5

5. KOLO:  23.01.2015, petek                   4 - 2                     5 – 1  sreda, 21.01.2015                    3

 

                                                                    DRUGI  DEL 

 

6. KOLO:   30.01.2015, petek                   4 – 3                    5 - 2  sreda 28.01.2015                     1

7. KOLO:   13.02.2015, petek                   2 – 1                    3 - 5   sreda 11.02.2015                    4

8. KOLO:  27.02.2015,  petek                   1 - 3                     5 – 4   sreda 25.02.2015                   2 

9. KOLO:  13.03.2015,  petek                   4 - 1                     3 – 2  (oba petek)                              5

10. KOLO: 27.03.2015, petek                   2 - 4                     1 – 5  sreda  25.03.2015                   3                                           

 

                             

Vse rezultate pošlje domačin takoj po tekmi po sms-u z napisom :  CENTER -A (na primer:

ČUK SANČO  -  KOBRA, 9-8, 22-20) na GSM TANJA TOMAŽIN  (070 767 772), ki vodi internetno stran.

Točkovanje: pri rezultatu 9-8 so točke 2-1( zmagovalec dobi 2 točki, poraženec pa 1), pri rezultatu 10-7 ali več pa 3-0.

 

CENTER - C

1. PK SOVA , Stari trg 35, Velenje                                                Ivo K. 051/835-511         Senad Zahirović 041/423-757

2. PK PRENOVA KOMAR-ČUK, Stari trg 11, Velenje                               Primož 051/428-147      Vahid O. 070/208-533

3. PK STRELA, Koroška 2a, Velenje                                                                                        Mile Damjanovič 041/841-793

4. PK TIP-TOP, Glavni trg 46, Polzela                                                                                               Igor Bezjak 031/546-067     

5. PK SAVINJSKI GADI, Vrbje 45, Žalec                                                                                          Ignac Gobec 041/843-026     

 

Tekme se igrajo ob petkih ob 19.00 uri! Igra se 501 SO –navadno- vseh 10 tekem. Za premestitev tekme se morata ekipi dogovoriti vsaj 7 dni pred tekmo!

 

                                 RAZPORED TEKMOVANJ 2014 – 2015

                                                                                                                                                                       PROSTI

1. KOLO:  21.11.2014, petek                      1 - 6                         2 – 5                           3 – 4                        1

2. KOLO:  05.12.2014, petek                      6 - 4                         5 - 3                            1 – 2                        4

3. KOLO:  19.12.2014, petek                      2 - 6                         3 - 1                            4 – 5                        2

4. KOLO:  16.01.2015, petek                      6 –5                         1 - 4                            2 – 3                        5  

5. KOLO:  06.02.2015,  petek                     3 - 6                         4 - 2                            5 – 1                        3

 

                                                                    DRUGI  DEL 

 

6. KOLO:   20.02.2015,  petek                    6 - 1                         5 - 2                            4 – 3                        1

7. KOLO:   06.03.2015,  petek                    4 - 6                         3 - 5                            2 – 1                        4 

8. KOLO:  20.03.2015,   petek                    6 - 2                         1 - 3                            5 – 4                        2 

9. KOLO:  03.04.2015,   petek                    5 – 6                        4 - 1                            3 – 2                        5

10. KOLO:  10.04.2015, petek                    6 - 3                        2 - 4                             1 – 5                        3                                            

 

Vse rezultate pošlje domačin takoj po tekmi po sms-u z napisom :  CENTER -C (na primer:

TIP-TOP  -  GADI, 9-8, 22-20) na GSM TANJA TOMAŽIN  (070 767 772 ), ki vodi internetno stran.

Točkovanje: pri rezultatu 9-8 so točke 2-1 (zmagovalec dobi 2 točki, poraženec pa 1), pri rezultatu 10-7 ali več

pa 3-0.

 

 

GORIŠKA ZAHOD

1. PATRIKS TEAM - Patriks bar, Zadružna c. 15, Dobrovo- 05 330 8745                                  Igor Fajdiga    031 440 220

2. DEMOLITION GROUP, Sabina bar, Gradnikove brigade 59, Nova Gorica                          Darjo Mužič     031 584 208

3. CAMP ŠORLI, Camp Šorli, Koritnica 61 a, Grahovo            Samo Šorli – 031 356 367   Marko Drekonja 041 552 699

 

Tekme se igrajo ob petkih ob 18.00 uri in sicer 501 MO!  Za premestitev tekme se marajo ekipe dogovoriti vsaj 7 dni pred tekmo in o tem obvestiti tudi vodjo lig, TANJA TOMAŽIN, na GSM 070 767 772!

 

                                RAZPORED TEKMOVANJ  2014-2015

 

                   PRVI KROG

                                                                 prosti                                        

1. kolo      petek       07. 11. 2014                 1              3 – 2

2. kolo      petek       14. 11. 2014                 3              2 – 1                    

3. kolo      petek       21. 11. 2014                 2              1 – 3

4. kolo      petek       28 .12. 2014                 1              2 – 3          

5. kolo      petek       05. 12. 2014                 3              1 – 2

6. kolo      petek       12.  12. 2014                2              3 – 1         

 

                  DRUGI  KROG  

         

7. kolo         petek       19.  12. 2014             1             3 – 2

8. kolo         petek       09.  01. 2015             3             2 – 1                            

9. kolo         petek       16.  01. 2015             2             1 – 3

10. kolo       petek       23.  01. 2015            1              2 – 3  

11. kolo       petek       30.  01. 2015            3              1 – 2

12. kolo       petek       06.  02. 2015            2              3 – 1  

 

                     TRETJI  KRPG

 

13. kolo       petek       13. 02. 2015             1               3 – 2

14. krog       petek       20. 02. 2015             3               2 – 1

15. krog       petek       27. 02. 2015             2               1 – 3 

16. krog       petek       06. 03. 2015             1               2 – 3

17. krog       petek       13. 03. 2015             3               1 – 2

18. krog       petek       28. 03. 2015             2               3 – 1 

       

 

Vse rezultate pošlje domačin takoj po tekmi po sms-u z napisom: GORIŠKA (na primer: PATRIKS TEAM —DEMOLITION GROUP, 10-7, 22-20) na GSM TANJA TOMAŽIN  070-767-772

Točkovanje: pri zmagi 9-8 so točkuje 2-1 in pri zmagi 10-7 in več pa 3-0.

POLJČANE B

Razpored tekem, 1. del tekmovanja B

 

1. krog, četrtek, 6.11.2014, ob 17 uri                         2. krog, četrtek, 13.11.2014, ob 17 uri                                            BAR MAJA : BAR TOMI                                                   BAR TOMI : HEAVENS TEAM                                                       

TEAM SOFT : OSTRŽEK                                                  CLUB SOFT : GAJSER TEAM                                                    

BAR M&M : BAR STRELEC                                               BAR STRELEC : CENTER TEAM                                             

CENTER TEAM : CLUB SOFT                                            OSTRŽEK : BAR M&M                                                     

GAJSER TEAM : HEAVENS TEAM                                      BAR MAJA : TEAM SOFT


3. krog, četrtek, 20.11.2014, ob 17 uri                        4. krog, četrtek, 27.11.2014, ob 17 uri   

TEAM SOFT : BAR TOMI                                                  BAR TOMI : CLUB SOFT                                                       

BAR M&M : BAR MAJA                                                     BAR STRELEC : HEAVENS TEAM

CENTER TEAM : OSTRŽEK                                               OSTRŽEK : GAJSER TEAM

GAJSER TEAM : BAR STRELEC                                         BAR MAJA : CENTER TEAM

HEAVENS TEAM : CLUB SOFT                                           TEAM SOFT : BAR M&M     

 

5. krog, četrtek, 4.12.2014, ob 17 uri                          6. krog, četrtek, 11.12.2014, ob 17 uri   

BAR M&M : BAR TOMI                                                    BAR TOMI : BAR STRELEC                                                       

CENTER TEAM : TEAM SOFT                                            OSTRŽEK : CLUB SOFT

GAJSER TEAM : BAR MAJA                                              BAR MAJA : HEAVENS TEAM

HEAVENS TEAM : OSTRŽEK                                             TEAM SOFT : GAJSER TEAM                                                                                                                                                                                                                                                         CLUB SOFT : BAR STRELEC                                             BAR M&M : CENTER TEAM

 

7. krog, četrtek, 18.12.2014, ob 17 uri                       8. krog, četrtek, 1.1.2015, ob 17 uri   

CENTER TEAM : BAR TOMI                                             BAR TOMI : OSTRŽEK                                                       

GAJSER TEAM : BAR M&M                                              BAR MAJA : BAR STRELEC

HEAVENS TEAM : TEAM SOFT                                         TEAM SOFT : CLUB SOFT

CLUB SOFT : BAR MAJA                                                 BAR M&M : HEAVENS TEAM                                                        

BAR STRELEC : OSTRŽEK                                              CENTER TEAM : GAJSER TEAM


9. krog, četrtek, 8.1.2015, ob 17 uri                                                 

GAJSER TEAM : BAR TOMI                                                                                   

HEAVENS TEAM : CENTER TEAM

CLUB SOFT : BAR M&M                                        

BAR STRELEC : TEAM SOFT                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           OSTRŽEK : BAR MAJA                                     


Ekipi BAR M&M in BAR STRELEC pričneta vse tekme ob 18. uri.

POLJČANE C

Razpored tekem, 1. del tekmovanja C

 

  1. krog, Petek, 7.11.2014, ob 18 uri                        2. krog, Petek, 14.11.2014, ob 18 uri                                                        

KOLODVORSKA : PUB ČRNA MAČKA                               BAR EKSTAZA : KOS 2                                                     

GOSTIŠČE ULIPI : OKR. GAJSER                                    OKR. GAJSER : SANAJA TEAM                                                   

SANAJA TEAM : BAR EKSTAZA                                       PUB ČRNA MAČKA: GOSTIŠČE ULIPI                                             

KOS 2 : OXI BAR                                                          KOS 1 : KOLODVORSKA                                                     

KOS 1 - prost                                                                OXI BAR - prost

 

  3. krog, Petek, 21.11.2014, ob 18 uri                      4. krog, Petek, 28.11.2014, ob 18 uri   

GOSTIŠČE ULIPI : KOS 1                                             OKR. GAJSER : OXI BAR                                                       

SANAJA TEAM : PUB ČRNA MAČKA                                PUB ČRNA MAČKA : KOS 2

KOS 2 : OKR. GAJSER                                                  KOS 1 : SANAJA TEAM

OXI BAR : BAR EKSTAZA                                              KOLODVORSKA : GOSTIŠČE ULIPI

KOLODVORSKA - prost                                                 BAR EKSTAZA - prost  

 

  5. krog, Petek, 5.12.2014, ob 18 uri                        6. krog, Petek, 12.12.2014, ob 18 uri   

SANAJA TEAM : KOLODVORSKA                                    PUB ČRNA MAČKA : BAR EKSTAZA                                                       

KOS 2 : KOS 1                                                            KOS 1 : OXI BAR

OXI BAR : PUB ČRNA MAČKA                                        KOLODVORSKA : KOS 2

BAR EKSTAZA : OKR. GAJSER                                      GOSTIŠČE ULIPI : SANAJA TEAM 

GOSTIŠČE ULIPI - prost                                               OKR. GAJSER - prost  

 

7. krog, Petek, 19.12.2014, ob 18 uri                       8. krog, Petek, 2.1.2015, ob 18 uri   

KOS 2 : GOSTIŠČE ULIPI                                             KOS 1 : OKR. GAJSER                                                      

OXI BAR : KOLODVORSKA                                            KOLODVORSKA : BAR EKSTAZA

BAR EKSTAZA : KOS 1                                                 GOSTIŠČE ULIPI : OXI BAR

OKR. GAJSER : PUB ČRNA MAČKA                                 SANAJA TEAM : KOS 2                                                       

SANAJA TEAM - prost                                                   PUB ČRNA MAČKA - prost  

 

  9. krog, Petek, 9.1.2015, ob 18 uri                                                 

OXI BAR : SANAJA TEAM                                                                                  

BAR EKSTAZA : GOSTIŠČE ULIPI

OKR. GAJSER : KOLODVORSKA

PUB ČRNA MAČKA : KOS 1                                            KOS 2- prost  

 

Ekipi GOSTIŠČE ULIPI in SANAJA TEAM igrata vse domače tekme ob četrtkih ob 17. uri.

PRIMORSKA B LIGA

1. NE BUJ SE GA, Chuchi bar,Bazoviška7 Sežana                                         Fajo:   031/870 112

2. DREAM TEAM, Chuchi bar,Bazoviška7 Sežana                                        Anto:   041/770 179

3.CHUCHI TEAM, Chuchi bar,Bazoviška7 Sežana                                         Darija:   031/326 740

4. ENA LUKNA TAM-TAM, Bi-pub, Partizanska c. 63 Sežana                     Maurizio:   041/208 362

5. KRASEWCI, Bi-pub, Partizanska c. 63 Sežana                                           Omer:   031/848 570

 

Tekme se igrajo ob četrtkih(2x v sredo) ob 18.00 uri in sicer 501 MO!  Za premestitev tekme se marajo ekipe dogovoriti vsaj 7 dni pred tekmo in o tem obvestiti tudi vodja lig TANJA   TOMAŽIN

 GSM 070 767 772!  Če imajo ekipe možnost igranja na dva aparata, je to zelo priporočljivo!

 

PRVI DEL

                                                                            PROSTI                                                                        

1. kolo             četrtek          23. 10. 2014            1 – 4               5 – 2                   3           .                

2. kolo             četrtek          06. 11. 2014            2 – 4               5 - 3                    1           . 

3. kolo             četrtek          13. 11. 2014            5 – 1               3 – 2                   4           . 

4. kolo             četrtek          20 .11. 2014            3 – 1               4 – 5                   2           .          

5. kolo             četrtek          27. 11. 2014            1 – 2               4 – 3                   5           .

6. kolo             četrtek          04. 12. 2014            4 – 1               2 – 5                   3           .

7. kolo             četrtek          11. 12. 2014            4 – 2               3 – 5                   1           . 

8. kolo             sreda             17. 12. 2014            1 – 5                                         1           .

8. kolo             četrtek          18. 12. 2014            2 – 3                                          1          .

9. kolo             četrtek          25. 12. 2014            1 – 3               5 – 4                   2          .

10. kolo           sreda             07. 01. 2015            2 – 1                                         5           .

10. kolo           četrtek           08. 01. 2015            3 – 4                                         5           .   

 

DRUGI DEL

                                                         PROSTI                                                                        

11. kolo             četrtek          15. 01. 2015            1 – 4               5 – 2                   3           .

12. kolo             četrtek          22. 01. 2015            2 – 4               5 - 3                    1           . 

13. kolo             četrtek          29. 01. 2015            5 – 1               3 – 2                   4           .

14. kolo             četrtek          05 .02. 2015            3 – 1               4 – 5                   2           .           

15. kolo             četrtek          12. 02. 2015            1 – 2               4 – 3                   5           .

16. kolo             četrtek          19. 02. 2015            4 – 1               2 – 5                   3           .

17. kolo             četrtek          26. 02. 2015            4 – 2               3 – 5                   1           .

18. kolo             sreda             04. 03. 2015           1 – 5                                          1           .

18. kolo             četrtek          05. 03. 2015            2 – 3                                          1          .

19. kolo             četrtek          12. 03. 2015            1 – 3               5 – 4                   2          .

20. kolo             sreda             18. 03. 2015            2 – 1                                          5           .

20. kolo             četrtek          19. 03. 2015            3 – 4                                          5           .   

 

 

Vse rezultate pošlje domačin takoj po tekmi po sms-u z napisom: vzhod-B ( na primer; DREAM TEAM- NE BUJ SE GA ,  10-7,  22-20) na GSM  TANJA TOMAŽIN   070 767 772.  Točkovanje - pri zmagi 9-8, so točke 2-1 in pri zmagi 10-7 in več pa 3-0.

ŠTAJERSKA

1.  Bar Princ – Kuki 1 -  Hoče – Slivnica  070 545 766                                   Ervin Skrlec 041 502 841

2.  Bar Taček – Zg. Ložnica 69 – 031 299 297                                              Karli Ahej 031 299 297

3.   Cheers -Cesta Xiv. Divizije 74 MB -070 262 169                                      Slađan Popovič 070 262 169

4.   Orepčevalnica Tržnica-Kardeljeva 58 Maribor -070 812 628                     Kirbis Ivan 070 812 628

5.   Bar Princ - Kuki 2 - Hoče                                                                      Sebastijan Pecnik  031 229 338

6.   Bar Kopilus – Hektorovičeva 20 MB – 031 602 052                                  Zoran Ogrinc  031 602 052

7.  Bar Ring – Maistrova 18 Ptuj – 041 595 050                                            Damijan Polanec  041 785 275

8.  ……………………………………………………………….                                               ……………………………………………

 

Tekme se igrajo ob 19:00 uri in sicer 501 MO. Kdor hoce imeti na tekmi sodnika, mora to sporočiti na zvezo pisno vsaj 5 dni pred tekmo.Naročnik mora takoj po prihodu sodnika plačati 30.00€ in mu zagotoviti malico.



DOATNO OBVESTILO:

Dne 21.12.2014 se je BAR VESNA preimenoval v BAR PRINC - KUKI 2.

Razpred tekmovanj 2014-2015

 

1.Kolo  sobota      08.11.2014                     1-8           2-7         3-6         4-5

2.Kolo  sobota      15.11.2014                     8-5           6-4         7-3         1-2

3.Kolo sobota       29.11.2014                     2-8           3-1         4-7         5-6

4.Kolo  sobota      06.12.2014                     8-6           7-5         1-4         2-3

5.Kolo  sobota      13.12.2014                     3-8           4-2         5-1         6-7

6.Kolo  sobota      27.12.2014                     8-7           1-6         2-5         3-4

7.Kolo  sobota      03.01.2015                     4-8           5-3         6-2         7-1

8.Kolo  sobota      10.01.2015                     8-1           7-2         6-3         5-4

9.Kolo  sobota      24.01.2015                     5-8           4-6         3-7         2-1

10.Kolo sobota     31.01.2015                     8-2          1-3         7-4         6-5

11.Kolo sobota      07.02.2015                    6-8          5-7         4-1         3-2

12. Kolo sobota     21.02.2015                    8-3          2-4         1-5         7-6

13.Kolo sobota      28.02.2015                    7-8          6-1         5-2         4-3

14. Kolo sobota      07.03.2015                   8-4          3-5         2-6         1-7

Vse rezultate pošlje domačin po tekmi, po sms-u z napisom (na primer: Cheers - Ring  12-5 , 24-18) na gsm Robert Pušnik  041-567-200. Točkovanje pri zmagi 9-8 se točkuje 2-1, pri zmagi 10-7 in več pa 3-0.

SUPER LIGA - ŽENSKE - VZHOD 2014/2015

1.  TOP – GUN--  FORTUNA BAR  ŠD STRELEC Grlava                    Andreja Vrbančič  031 609 604

2. ŠD FRIENDS TEAM,  Sveti Juri                                                       Slavko  Kuzmič     041 669 473

3. TOP-GUN, -  ŠD STRELEC Grlava     041 380 281                        Kavčič Andreja     041 985 051

4. DIVJE MAČKE,  GRAJENA       Iris   051 305 073                          Bezjak Jasna          031 706 559

 

 

 

Igrali se bodo trije krogi v  nedeljah  ob 10.00 uri. Igra se 501 DO do  20 runde. Če je isti rezultat po 20. rundi, je zmagovalka tista igralka, ki je bila prva na isti številki. Igra se vseh 17 iger.  Vse tekme se pričnejo z igro na center( ni domačinov).  Na zaključek državnega prvenstva se uvrstita prvi dve ekipi in dve tretje najbolje uvrščeni ekipi iz treh SUPER LIG.

 

Pogoji za pridobitev ženskega rang turnirja – ekipno.

-          prostor za vsaj 4  pikado aparatov in vsaj 40 ljudi, ki lahko sedijo.

-          Organizator mora priskrbeti  toplo malico po ceni do 4 € po osebi, ki si jo igralci plačajo sami.

 

 

 

VZHOD - A

2014/ 2015

  

1. BAR B, Selnica ob Dravi, Široka u. 8, Memonio Ketiš 068 615 538     Aleš Rakovič          031 771 055

2. MLINČEK, ZABOVCI 40, Pilinger Damjan, 041 385 131                          Gorazd Kukovica     040 202 271

3. FRIEND´S TEAM, Gostišče Kuzmič, Sveti Jurij 10, 041 669 473             Ciril Flegar              041 919 115

4. TOP-GUN, ŠNAJDER, Bar Grantaša, Grlava 19a,    041 380 281            Gorjak Andrej         041 808 208

 

 Tekme se igrajo ob sredah   ob 19.00 uri. Igra se 501 DO na DVEH APARATIH. Za prestavitev tekme se mora dogovoriti vsaj 7 dni pred igranjem tekme. Zadnji dve koli se morata odigrati ob določenem datumu in se ne prestavljata.

 

                    RAZPORED TEKMOVANJ  2014-2015 

 

PRVI DEL

1. Kolo,

sreda

12.11.2014

 

1 - 4

 

3 - 2

2. Kolo,

sreda

28.11.2014

 

4 - 3

 

1 - 2

3. Kolo,

sreda

10.12.2014

 

2 - 4

 

3 - 1

DRUGI DEL

4. Kolo,

sreda

07.01.2015

 

4 - 1

 

2 - 3

5. Kolo,

sreda

04.02.2014

 

3 - 4

 

2 - 1

6. Kolo,

sreda

20.02.2014

 

4 - 2

 

1 - 3

 

Vse rezultate pošlje domačin takoj po tekmi po sms-u z napisom : Super liga (na primer: P.K. Kobra – Zeleni gaj, 9-8, 22-20) na GSM TANJA TOMAŽIN 070-767-772, ki vodi internetno stran. Točkovanje: pri zmagi 9-8, so točke 2-1 ter pri zmagi 10-7 in več pa 3-0.

VZHOD - B

1. TOP-GUN, BAR Grantaša- Grlava 19. A                                             Jože 041 380 281                      Darko Marinič   041 868 737

2. BLUE BOYS, MARKO Bar, Zenkovci 5,                                   Kristjan 070369755             Rajko 064184344,   Damir 030 253 429

3. GIPSI TEAM, Gostilna Špirič Branko, Černelavci 041 343 510                                                           Anton Horvat     070 673 061

4. GABRIELOV BARČEK – Gasilski dom , Vučja vas  2                                                                              Aleš Čuk             041 200 129

5. PK PINOCCHIO  1., Bar GAJA , Ivanjkovci,                                                   Sabina  031 402 892        David Kavčič     031 711 457

6.  PK PINOCCHIO  2, Bar GAJA Ivanjkovci,                                                   Sabina    031 402 892        Igor Fergola      041 443 126

 

 Tekme se igrajo ob petkih ob 18.00 uri in sicer 501 MO!  Za premestitev tekme se marajo ekipe dogovoriti vsaj 7 dni pred tekmo in o tem obvestiti tudi vodja lig     TANJA   TOMAŽIN

 GSM 070 767 772!  Če imajo ekipe možnost igranja na dva aparata, je to zelo priporočljivo!

 

 

                    RAZPORED TEKMOVANJ  2014-2015

                                                                                                                                                                    

1. kolo      petek       24. 10. 2014         1 – 6             5 – 2                4 – 3  

2. kolo      petek       07. 11. 2014         6 - 4              3 – 5                1 – 2              

3. kolo      petek       28. 11. 2014         2 – 6             3 – 1                 5 - 4  

4. kolo      petek       12 .12. 2014         6 – 5             4 – 1                 2 – 3 

5. kolo      petek       19. 12. 2014         6 – 3             2 – 4                  1 - 5  

 

                               DRUGI DEL – POVRATNE TEKME

 

6. kolo         petek       09.  01. 2015         6 – 1            2 – 5                 3 – 4   

7. kolo         petek       23.  01. 2015         4 – 6            5 – 3                 2 – 1 

8. kolo         petek       06.  02. 2015         6 – 2            1 – 3                 4 – 5

9. kolo         petek       20.  02. 2015         5 – 6            1 – 4                 3 – 2 

10. kolo       petek       06.  03. 2015         6 – 3            4 – 2                 5 – 1 

 

Vse rezultate pošlje domačin takoj po tekmi po sms-u z napisom: vzhod-B ( na primer; GABRIELOB BARČEK —PK PINOCCHIO ,  10-7,  22-20) na GSM  TANJA TOMAŽIN   070 767 772.  Točkovanje - pri zmagi 9-8, so točke 2-1 in pri zmagi 10-7 in več pa 3-0.

VZHOD - C

2014– 2015

 

1. PUB BAR OBJEKT 2, Logarovci 2,                                Borut Marinič 031 679 116     Blaž Štuhec 041 298 254

2. TOP-GUN, Bar Grantaša Grlava 19 a                               Jože Grantaša  041 380 281     Mirko Čeh 031 713 183

3. PUB BAR OBJEKT 1, Logarovci 2,                             Marinič Borut 031 679 116      Milan Majcen 031 690 009

4. PK FORTUNA, Bar Fortuna Veržej,                                       Marko 041 501 947     Gregor Kotnik 070 846 935

5. PK BAR OAZA, Gaberje Gl. ulica 15,                        Lutar Evgen 031477078     Simon Mujdrica 051 625 725     

6NEON TEAM, Neon bar Benedikt,                                     Boris 041 440 334      Danijel Fekonja 031 289 240

7. BANOVCI TOP-GUN, ŠRD Banovci, gasilski dom Banovci                                Denis Trstenjak 041 945 310

 

Tekme se igrajo ob četrtkih ob 18.00 uri! Igra se 501 SO –navadno- vseh 17 tekem. Za premestitev tekme se morata ekipi dogovoriti vsaj 7 dni pred tekmo!

 

                                 RAZPORED TEKMOVANJ 2014 – 2015

                                                                                                                                   PROSTI

1. KOLO:  30. 10. 2014,       četrtek                    2 - 7            3 - 6              4 – 5             1   

2. KOLO:  06. 11. 2014,      četrtek                    6 - 4            7 - 3               1 – 2            5    

3. KOLO:  20. 11. 2014,      četrtek                    3 - 1             4 - 7               5 – 6           2     

4. KOLO:  27. 11. 2014,      četrtek                    5 – 7            1 - 4                2 – 3           6     

5. KOLO:  11 . 12. 2014,      četrtek                    4 - 2           5 - 1                 6 – 7           3    

6. KOLO:  17. 12.  2014,      četrtek                    1 – 6          2 – 5                4 – 3           7    

7. KOLO:  08. 01.  2015,     četrtek                     3 – 5         6 – 2                7 – 1            4     

 

                                                                    DRUGI  DEL 

 

8. KOLO:   22. 01.  2015,     četrtek                     7 - 2            6 - 3                 5 – 4            1  

9. KOLO:   29. 01.  2015,     četrtek                     4 - 6            3 - 7                 2 – 1             5  

10. KOLO:  12. 02.  2015,     četrtek                     1 - 3            7 - 4                 6 – 5            2  

11. KOLO:  19. 02.  2015,      četrtek                    7 – 5            4 - 1                 3 – 2            6  

12. KOLO:  26. 02.  2015,      četrtek                    2 - 4             1 - 5                7 – 6            3    

13. KOLO:  05. 03.  2015,      četrtek                    6 – 1             5 – 2               3 – 4            7  

14. KOLO:  12. 03.   2015,      četrtek                   5 – 3            2 – 6                1 – 7            4  

 

Vse rezultate pošlje domačin takoj po tekmi po sms-u z napisom :  VZHOD -C (na primer:

TOP-GUN -  PINOOCHIO, 9-8, 22-20) na GSM TANJA TOMAŽIN  (070 767 772 ), ki vodi internetno stran. Točkovanje – pri rezultatu 9-8 so točke 2-1( zmagovalec dobi 2 točki, poraženec pa eno), pri rezultatu 10-7 ali več pa 3-0.

Več člankov...